Inżynier Automatyzacji Procesu (konstruktor)

Inżynier Automatyzacji Procesu (konstruktor) w dziale Budowy Urządzeń Montażowych.

Zakres obowiązków

    Modernizacja i optymalizacja maszyn i przyrządów produkcyjnych;
    Analiza bieżących procesów produkcyjnych, planowanie i wdrażanie optymalizacji na stanowiskach montażowych;
    Wspieranie działu IE i DUR w bieżących działaniach;
    Projektowanie optymalizacji i modernizacji (CAD);
    Udział w uruchomieniu stanowisk montażowych;
    Planowanie i wdrażanie szkoleń w dziale UR;
    Modyfikacja dokumentacji 2D/3D.

Poszukiwane kompetencje

    Wykształcenie wyższe techniczne;
    Doświadczenie min. 3 lata w dziale inżynieryjnym lub utrzymania ruchu;
    Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym poruszanie się po dokumentacji technicznej.

Oferujemy

    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    Indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko;
    Możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia;
    Dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje;
    Świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne;
    Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym;
    Dofinansowanie do zajęć sportowych.