Specjalista ds. planowania jakości

Zakres obowiązków

  • Sterowanie działaniami jakościowymi wspólnie z zespołem projektowym;
  • Udział w spotkaniach projektowych;
  • Tłumaczenie dokumentacji jakościowej;
  • Udział w audytach oraz spotkaniach z klientem;
  • Przekazywanie informacji jakościowych z produkcji do Teamu projektowe.

Poszukiwane kompetencje

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym pozwalająca na swobodną komunikację- warunek konieczny;
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego;
  • Doświadczenie w obszarze planowania jakości w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Wykształcenie techniczne;
  • Doświadczenie w kontaktach z klientem;
  • Gotowość do poszerzania wiedzy w obszarze pracy;
  • Znajomość pakietu Office (mile widziana znajomość systemu SAP);
  • Mile widziana znajomość SPC, FMEA, PPAP, PPF, MSA, etc.
  • Gotowość do krótkich wyjazdów zagranicznych (Niemcy).

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;
  • Indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko;
  • Pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole;
  • Kontakt z najnowszymi technologiami;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje;
  • Świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą,karty podarunkowe, bony świąteczne;
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym;
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.