Specjalista ds. jakości -Inżynier jakości

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad jakością procesów produkcyjnych w firmie;
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych;
  • Prowadzenie i nadzór nad realizacją działań korygujących;
  • Kontakt z klientem oraz reprezentowanie firmy wobec klienta;
  • Sporządzanie raportów 8D.

Poszukiwane kompetencje

  • Znajomość języka niemieckiego stopień minimum komunikatywny;
  • Gotowość do krótkich, zagranicznych wyjazdów służbowych;
  • Mile widziane doświadczenie jakościowe: raport 8D, umiejętność tworzenia instrukcji kontroli , Plan Controli, FMEA.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia;
  • Dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje;
  • Świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne;
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym;
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.